CL31A225KC9LNNC
CL31A225KC9LNNC Samsung Electro-Mechanics
CL31A225KC9LNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 2.2UF 100V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 64000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 100V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A225KC9LNNC CL31A225KC9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31A225KC9LNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V X5R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CL31A225KC9LNNC CL31A225KC9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31A225KC9LNNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF+/-10% 100V X5R 1206