CL31A226KAHNNNF
CL31A226KAHNNNF Samsung Electro-Mechanics
19-cl31a226kahnnnf.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C Low ESR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 25V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A226KAHNNNF CL31A226KAHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 22UF 25V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
CL31A226KAHNNNF CL31A226KAHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF 25V X5R 3216 1206