CL31A226KAHZNNE
CL31A226KAHZNNE Samsung Electro-Mechanics
19-cl31a226kahznne.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 Soft Termination 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 25V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A226KAHZNNE CL31A226KAHZNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 22UF 25V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF