CL31A226KOCLNNC
CL31A226KOCLNNC Samsung Electro-Mechanics
cl31a226koclnn_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 212000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A226KOCLNNC CL31A226KOCLNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31a226koclnn_specsheet.pdf Cap Ceramic 22uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
CL31A226KOCLNNC CL31A226KOCLNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 905
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 16V
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...85°C
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X5R
на замовлення 585 шт:
Мінімальне замовлення: 20
CL31A226KOCLNNC CL31A226KOCLNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-10% 16V X5R 3 1206
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 9
CL31A226KOCLNNC Виробник : Samsung Electro Mechanics CL31A106KBHNNNE.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 22 мкФ, Uном, В = 16, ТКЄ = X5R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 3,2 x 1,6, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = X5R, Типорозм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт