CL31A226KOHNNNE
CL31A226KOHNNNE Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 76000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31A226KOHNNNE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 16 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, X5R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Spannung (AC): -, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 16V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A226KOHNNNE CL31A226KOHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31a226kohnnn20250411.pdf Cap Ceramic 22uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
CL31A226KOHNNNE CL31A226KOHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 13
CL31A226KOHNNNE CL31A226KOHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-10% 16V X5R 3 1206
Мінімальне замовлення: 14
CL31A226KOHNNNE CL31A226KOHNNNE Виробник : SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31A226KOHNNNE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 16 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, X5R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Spannung (AC): -
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 16V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 32
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CL31A226KOHNNNE CL31A226KOHNNNE Виробник : SAMSUNG mlcc_samsung.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 22uF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 16V
Dielectric: X5R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...85°C