CL31A226KOHNNWE
CL31A226KOHNNWE Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R, 22uF, +/-10%, 16v, 1206
на замовлення 60131 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A226KOHNNWE CL31A226KOHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31a226kohnnw20250414.pdf Cap Ceramic 22uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C
товару немає в наявності
CL31A226KOHNNWE CL31A226KOHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 22 µF