CL31A226MOCLNNL
CL31A226MOCLNNL Samsung Electro-Mechanics
19-cl31a226moclnnl.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 16V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A226MOCLNNL CL31A226MOCLNNL Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 22 µF