CL31A226MOHNNNE
CL31A226MOHNNNE Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl31a226mohnnn20250411.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 16V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 168000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A226MOHNNNE CL31A226MOHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Кількість Ціна
CL31A226MOHNNNE CL31A226MOHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-20% 16V X5R 3 1206
Мінімальне замовлення: 13
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 10
CL31A226MOHNNNE CL31A226MOHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31a226mohnnn20250411.pdf Cap Ceramic 22uF 16V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R