CL31A475KAHNNNE
CL31A475KAHNNNE Samsung Electro-Mechanics
specsheet_cl31a475kahnnn_20240810.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 4.7uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 544000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A475KAHNNNE CL31A475KAHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl31a475kahnnn_20240810.pdf Cap Ceramic 4.7uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
CL31A475KAHNNNE CL31A475KAHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
CL31A475KAHNNNE CL31A475KAHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31a475kahnnn_specsheet.pdf Cap Ceramic 4.7uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Мінімальне замовлення: 203
CL31A475KAHNNNE CL31A475KAHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF+/-10% 25V X5R 1206
Мінімальне замовлення: 26
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Мінімальне замовлення: 22
CL31A475KAHNNNE Виробник : Yageo mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Конденсатор керамический smd, С = 4.7 мкФ, Uном, В = 25, ТКЕ = X5R, Точн., % = 10, Габ. разм., мм = 3.2 x 1.6, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = CL21, Типоразм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт