CL31A475KB9LNNC
CL31A475KB9LNNC Samsung Electro-Mechanics
cl31a475kb9lnn_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 4.7uF 50V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 43076 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 50V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A475KB9LNNC CL31A475KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31a475kb9lnn_specsheet.pdf Cap Ceramic 4.7uF 50V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
CL31A475KB9LNNC CL31A475KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 4.7UF 50V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Мінімальне замовлення: 12
CL31A475KB9LNNC CL31A475KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF+/-10% 50V X5R 1206
Мінімальне замовлення: 12