CL31A476MQHNNWE
CL31A476MQHNNWE Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
на замовлення 832000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A476MQHNNWE CL31A476MQHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CL31A476MQHNNWE CL31A476MQHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47uF+/-20% 6.3V X5R 1206
Мінімальне замовлення: 12
CL31A476MQHNNWE CL31A476MQHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31a476mqhnnw_specsheet.pdf Cap Ceramic 47uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R