CL31B102KBCNNND
CL31B102KBCNNND Samsung Electro-Mechanics
cl31b102kbcnnnd-19.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B102KBCNNND CL31B102KBCNNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31b102kbcnnnd-19.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
CL31B102KBCNNND CL31B102KBCNNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 1000 pF
CL31B102KBCNNND CL31B102KBCNNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF+/-10% 50V X7R 3216