CL31B102KGFNFNE
CL31B102KGFNFNE Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1000PF 500V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 500V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B102KGFNFNE CL31B102KGFNFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF+/-10% 500V X7R 3 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
CL31B102KGFNFNE CL31B102KGFNFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1000PF 500V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF