CL31B103KBCNFNC
CL31B103KBCNFNC Samsung Electro-Mechanics
cl31b103kbcnfnc-19.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B103KBCNFNC CL31B103KBCNFNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF