Продукція > SAMSUNG > CL31B103KCCNNNC
CL31B103KCCNNNC Samsung
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung
Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF; 100V; X7R; 10%; SMD; case: 1206; operating temperature; -55°C ~ 125°C Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF K6SN 10100xk
кількість в упаковці: 4000 шт
на замовлення 65 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B103KCCNNNC Виробник : Samsung mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF; 100V; X7R; 10%; SMD; case: 1206; operating temperature; -55°C ~ 125°C Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF K6SN 10100xk
Кількість Ціна
CL31B103KCCNNNC CL31B103KCCNNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
CL31B103KCCNNNC CL31B103KCCNNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10nF+/-10% 100V X7R 1206