Продукція > SAMSUNG > CL31B103KGFNNNE
CL31B103KGFNNNE Samsung
CL31B103KGFNNNE.jsp
Виробник: Samsung
Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF; 500V; X7R; 10%; SMD; case: 1206; operating temperature; -55°C ~ 125°C Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF K6SN 10500xk
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 320 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF; 500V; X7R; 10%; SMD; case: 1206; operating temperature; -55°C ~ 125°C Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF K6SN 10500xk, кількість в упаковці: 2000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B103KGFNNNE Виробник : Samsung CL31B103KGFNNNE.jsp Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF; 500V; X7R; 10%; SMD; case: 1206; operating temperature; -55°C ~ 125°C Multilayer ceramic chip capacitor; 10nF K6SN 10500xk
Кількість Ціна
CL31B103KGFNNNE CL31B103KGFNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31B103KGFNNNE.jsp Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CL31B103KGFNNNE CL31B103KGFNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10nF+/-10% 500V X7R 1206