CL31B103KHFNNNF
CL31B103KHFNNNF Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl31b103khfnnn20250404.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.01uF 630V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 630V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B103KHFNNNF CL31B103KHFNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 10000 pF