CL31B103KHFSW6E
CL31B103KHFSW6E Samsung Electro-Mechanics
specsheet_cl31b103khfsw6_20240816.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.01uF 630V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.01UF 630V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B103KHFSW6E CL31B103KHFSW6E Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31B103KHFSW6E.pdf Description: CAP CER 0.01UF 630V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 10000 pF