CL31B103KHFXPNE
CL31B103KHFXPNE Samsung Electro-Mechanics
CL31B103KHFXPN_SS.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 630V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CL31B103KHFXPNE CL31B103KHFXPNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31B103KHFXPN_SS.pdf Description: CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10000 pF