CL31B104JBCNNNC Samsung Electro Mechanics
CL31C561JBCNNNC.pdf
Виробник: Samsung Electro Mechanics
Конденсатор керамічний smd, С = 100 нФ, Uном, В = 50, ТКЄ = X7R, Точн., % = 5, Габ. розм., мм = 3,2 x 1,6, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = CL31, Типорозм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 4000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції CL31B104JBCNNNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B104JBCNNNC CL31B104JBCNNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF