CL31B104KBCNNWC
CL31B104KBCNNWC Samsung Electro-Mechanics
cl31b104kbcnnwc-19.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B104KBCNNWC CL31B104KBCNNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
CL31B104KBCNNWC CL31B104KBCNNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Samsung_MLCC_1837944-1929650.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF X7R +/-10% 50v 1206