CL31B104KBCWPNC
CL31B104KBCWPNC Samsung Electro-Mechanics
MLCC.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B104KBCWPNC CL31B104KBCWPNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF