CL31B104KBP5PNF
CL31B104KBP5PNF Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 150000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31B104KBP5PNF - CAP, AEC-Q200, 0.1UF, 50V, MLCC, 1206, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [3216 Metric], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.1µF, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Wraparound, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B104KBP5PNF CL31B104KBP5PNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CL31B104KBP5PNF CL31B104KBP5PNF Виробник : SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS SEMS-S-A0010189541-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31B104KBP5PNF - CAP, AEC-Q200, 0.1UF, 50V, MLCC, 1206
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [3216 Metric]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1µF
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Wraparound
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm