CL31B104KBPWPNE
CL31B104KBPWPNE Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B104KBPWPNE CL31B104KBPWPNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CL31B104KBPWPNE CL31B104KBPWPNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF+/-10% 50V X7R 1206
Мінімальне замовлення: 14
CL31B104KBPWPNE CL31B104KBPWPNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl31b104kbpwpn_20231213.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 OMD-CAP 125°C Reel Automotive AEC-Q200