CL31B104KEHSFNE
CL31B104KEHSFNE Samsung Electro-Mechanics
specsheet_cl31b104kehsfn_20240810.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.1uF 250V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B104KEHSFNE CL31B104KEHSFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl31b104kehsfn_20240810.pdf Cap Ceramic 0.1uF 250V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 280
CL31B104KEHSFNE CL31B104KEHSFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31b104kehsfn_specsheet.pdf Cap Ceramic 0.1uF 250V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
CL31B104KEHSFNE CL31B104KEHSFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF+/-10% 250V X7R 1206
Мінімальне замовлення: 28
CL31B104KEHSFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Мінімальне замовлення: 23
CL31B104KEHSFNE Виробник : Samsung Electro Mechanics CL31B473KBCNNNC_C2.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 100 нФ, U, В = 250, Розм = 1206, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55...+125, Тип сер. = CL31,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт