CL31B105KAHNNNF
CL31B105KAHNNNF Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 25V X7R 3216
на замовлення 16811 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B105KAHNNNF Виробник : SAMSUNG mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN SMD
CL31B105KAHNNNF CL31B105KAHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31b105kahnnnf-19.pdf Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
CL31B105KAHNNNF CL31B105KAHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 1 µF