CL31B105KAP5PNE
CL31B105KAP5PNE Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl31b105kap5pn20251201.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% Pad SMD 1206 OMD-CAP 125°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B105KAP5PNE CL31B105KAP5PNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
CL31B105KAP5PNE CL31B105KAP5PNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 25V X7R 32 1206