CL31B105KBH5PNE
CL31B105KBH5PNE Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl31b105kbh5pn20251128.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 OMD-CAP 125°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 52000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B105KBH5PNE CL31B105KBH5PNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31b105kbh5pn20251128.pdf Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 OMD-CAP 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
CL31B105KBH5PNE CL31B105KBH5PNE Виробник : SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS SEMS-S-A0007758768-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31B105KBH5PNE - CAP, AEC-Q200, 1UF, 50V, MLCC, 1206
tariffCode: 85322400
MSL: MSL 1 - Unlimited
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
CL31B105KBH5PNE CL31B105KBH5PNE Виробник : SAMSUNG mlcc_samsung.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 7 inch reel
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Kind of package: 7 inch reel
Conform to the norm: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 28
tariffCode: 85322400
MSL: MSL 1 - Unlimited
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Мінімальне замовлення: 40
CL31B105KBH5PNE CL31B105KBH5PNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31B105KBH5PNE_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 50V X7R 32 1206
Мінімальне замовлення: 14
CL31B105KBH5PNE CL31B105KBH5PNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31B105KBH5PNE_Spec.pdf Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 1 µF