CL31B105KBHVPJE
CL31B105KBHVPJE Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL31B105KBHVPJ
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B105KBHVPJE CL31B105KBHVPJE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL31B105KBHVPJ Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CL31B105KBHVPJE CL31B105KBHVPJE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31b105kbhvpj20251117.pdf Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
CL31B105KBHVPJE CL31B105KBHVPJE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL31B105KBHVPJ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF 50V X7R AEC-Q200 1206