CL31B105KCHSFNE
CL31B105KCHSFNE Samsung Electro-Mechanics
CL31B105KCHSFNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 422000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B105KCHSFNE CL31B105KCHSFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31B105KCHSFNE_Spec.pdf Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CL31B105KCHSFNE CL31B105KCHSFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31B105KCHSFNE_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 100V X7R 3 1206
Мінімальне замовлення: 12
CL31B105KCHSFNE CL31B105KCHSFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31b105kchsfn20251121.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1206 Soft Termination 125°C T/R