CL31B105KCHVPNE
CL31B105KCHVPNE Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl31b105kchvpn20251128.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 56547 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31B105KCHVPNE CL31B105KCHVPNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31b105kchvpn20251128.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 927
CL31B105KCHVPNE CL31B105KCHVPNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 13