CL40M35-AQ
CL40M35-AQ DIOTEC SEMICONDUCTOR
cl20m35.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - CL40M35-AQ - Stromregeldiode, AEC-Q101, 90 V, 40 mA, DO-214AC (SMA), 2 Pins, 150 °C
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
isCanonical: N
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 7615 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - CL40M35-AQ - Stromregeldiode, AEC-Q101, 90 V, 40 mA, DO-214AC (SMA), 2 Pins, 150 °C, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AC (SMA), Reglerstrom: 40mA, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Spitzenbetriebsspannung: 90V, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 2 Pins, Produktpalette: -, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL40M35-AQ CL40M35-AQ Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR cl20m35.pdf Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - CL40M35-AQ - Stromregeldiode, AEC-Q101, 90 V, 40 mA, DO-214AC (SMA), 2 Pins, 150 °C
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AC (SMA)
Reglerstrom: 40mA
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Spitzenbetriebsspannung: 90V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 2 Pins
Produktpalette: -
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
CL40M35-AQ CL40M35-AQ Виробник : Diotec Semiconductor cl20m35.pdf Description: DIODE CUR REG 90V 46MA 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: LED Driver
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 1W
Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 90V
Regulator Current (Max): 46mA
Voltage - Limiting (Max): 3V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
CL40M35-AQ CL40M35-AQ Виробник : Diotec Semiconductor cl20m35.pdf Current Regulator Diodes Current Limiting Diode, SMA, 90V, 40mA, AEC-Q101