CL43A476MQJNNNF
CL43A476MQJNNNF Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL43A476MQJNNNF CL43A476MQJNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF