CL43B474KCHNNNE
CL43B474KCHNNNE Samsung Electro-Mechanics
CL43B474KCHNNNE.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 470 нФ, Uном, В = 100, ТКЄ = X7R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 4,5 x 3,2, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = CL43, Типорозм. = 1812,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1812 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL43B474KCHNNNE Виробник : Samsung Electro Mechanics CL43B684KBFNNNE.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 470 нФ, Uном, В = 100, ТКЄ = X7R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 4,5 x 3,2, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = CL43, Типорозм. = 1812,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1812 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
CL43B474KCHNNNE CL43B474KCHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL43B474KCHNNNE.jsp Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812