CL55B475KCJNNNE
CL55B475KCJNNNE Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Capacitance: 4.7 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL55B475KCJNNNE CL55B475KCJNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF