CLC1B36BK
CLC1B36BK Hammond Manufacturing
CLC1B36BK.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: COLO 24X44X36 1 BAY ASSY
Packaging: Box
Color: Black
Material: Metal, Steel
Style: Enclosed, Back, Front, Sides
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Overall: 44.000" L x 24.000" W x 36.000" H (1117.60mm x 609.60mm x 914.40mm)
Door: Steel
Mounting Rails: Two Pair
Ventilation: Back, Front, Sides
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COLO 24X44X36 1 BAY ASSY, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Back, Front, Sides, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Overall: 44.000" L x 24.000" W x 36.000" H (1117.60mm x 609.60mm x 914.40mm), Door: Steel, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Back, Front, Sides, Part Status: Active.