CLC3B36BK
CLC3B36BK Hammond Manufacturing
clc.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: 3-BAY 36D COLOCATION SERVER CABI
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 34.130" L x 19.000" W x 24.750" H (866.90mm x 482.60mm x 628.65mm)
Dimensions - Overall: 36.000" L x 24.000" W x 83.020" H (914.40mm x 609.60mm x 2108.71mm)
Ventilation: Back, Front, Sides
Number of Units: 14U
Написати відгук
Description: 3-BAY 36D COLOCATION SERVER CABI, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Back, Front, Sides, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 34.130" L x 19.000" W x 24.750" H (866.90mm x 482.60mm x 628.65mm), Dimensions - Overall: 36.000" L x 24.000" W x 83.020" H (914.40mm x 609.60mm x 2108.71mm), Door: Steel, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Back, Front, Sides, Number of Units: 14U.