CLF10040T-101M
CLF10040T-101M TDK Corporation
CLF10040_Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100UH 1A 240 MOHM SMD
на замовлення 98 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-101M.
Інші пропозиції CLF10040T-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CLF10040T-101M CLF10040T-101M Виробник : TDK Corporation CLF10040_Type.pdf Description: FIXED IND 100UH 1A 240 MOHM SMD