Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-150M-H
CLF10040T-150M-H
CLF10040T-150M-H TDK Corporation
CLF10040_H_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 3.2A 40 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 12800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 3.2A 40 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-150M-H CLF10040T-150M-H Виробник : TDK clf10040_h_series.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 2.5A 0.04Ohm DCR Automotive T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
CLF10040T-150M-H CLF10040T-150M-H Виробник : TDK tdkcs29562-1.pdf Power Inductors - SMD 15uH 40mOhms 3.2A Automotive (125C)
на замовлення 800 шт:
Мінімальне замовлення: 5
CLF10040T-150M-H CLF10040T-150M-H Виробник : TDK Corporation CLF10040_H_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 3.2A 40 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 40mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 10