Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-1R0N-D
CLF10040T-1R0N-D
CLF10040T-1R0N-D TDK Corporation
CLF10040_D_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 5.7mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 12A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
на замовлення 457 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 5.7mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 12A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 6.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-1R0N-D CLF10040T-1R0N-D Виробник : TDK Corporation CLF10040_D_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 5.7mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
товару немає в наявності
CLF10040T-1R0N-D CLF10040T-1R0N-D Виробник : TDK CLF10040_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 5.7mOhms 12A AEC-Q200 (150C)