Продукція > TDK > CLF10040T-1R0N
CLF10040T-1R0N
CLF10040T-1R0N TDK
inductor_commercial_power_clf_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.0uH 5.7mohms 12.0A
на замовлення 713 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 12A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 6.3 A.
Інші пропозиції CLF10040T-1R0N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-1R0N CLF10040T-1R0N Виробник : TDK Corporation CLF10040_Type.pdf Description: FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 12A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 5.7mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A