CLF10040T-1R5N
CLF10040T-1R5N TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 5.8A 7.1 MOHM
на замовлення 246 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 7.1mohms 10.6A Pwr Circt Mag Shield.
Інші пропозиції CLF10040T-1R5N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-1R5N CLF10040T-1R5N Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 5.8A 7.1 MOHM
на замовлення 246 шт:
CLF10040T-1R5N CLF10040T-1R5N Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en.pdf Fixed Inductors 1.5uH 7.1mohms 10.6A Pwr Circt Mag Shield