Продукція > TDK > CLF10040T-220M
CLF10040T-220M
CLF10040T-220M TDK
inductor_commercial_power_clf_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 22uH 55mohms 2.7A Pwr Circt Mag Shield
на замовлення 467 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.2A 66 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Інші пропозиції CLF10040T-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-220M CLF10040T-220M Виробник : TDK Corporation CLF10040_Type.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.2A 66 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A