CLF10040T-221M
CLF10040T-221M TDK Corporation
inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 700MA 520 MOHM
на замовлення 856 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції CLF10040T-221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-221M CLF10040T-221M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_clf10040_en.pdf Description: FIXED IND 220UH 700MA 520 MOHM
на замовлення 856 шт:
CLF10040T-221M CLF10040T-221M Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en.pdf Fixed Inductors 220uH 0.52ohms 0.88A