Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-2R2N-H
CLF10040T-2R2N-H
CLF10040T-2R2N-H TDK Corporation
CLF10040_H_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 7.5A 9.7MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 7.5A 9.7MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-2R2N-H CLF10040T-2R2N-H Виробник : TDK tdkcs29562-1.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 9.7mOhms 7.5A Automotive (125C)
на замовлення 139 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CLF10040T-2R2N-H CLF10040T-2R2N-H Виробник : TDK Corporation CLF10040_H_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 7.5A 9.7MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 9.7mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A