Продукція > TDK > CLF10040T-330M
CLF10040T-330M
CLF10040T-330M TDK
clf10040t-330m.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.096Ohm DCR T/R
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.7A 96 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 96mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Інші пропозиції CLF10040T-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-330M CLF10040T-330M Виробник : TDK Corporation CLF10040_Type.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.7A 96 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 96mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
на замовлення 3 шт:
CLF10040T-330M CLF10040T-330M Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en.pdf Fixed Inductors 33uH 80mOhms 2.2A
на замовлення 761 шт:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A