Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-331M-CA
CLF10040T-331M-CA
CLF10040T-331M-CA TDK Corporation
CLF10040T-331M-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.032Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
на замовлення 432 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.032Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-331M-CA CLF10040T-331M-CA Виробник : TDK inductor_commercial_power_clf_en.pdf Fixed Inductors 330uH 1.032ohms 0.7A PWR Wound AEC-Q200
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CLF10040T-331M-CA CLF10040T-331M-CA Виробник : TDK Corporation CLF10040T-331M-CA.pdf Description: FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 530 mA