CLF10040T-331M-D
CLF10040_D_Series.pdf
Код товару: 148082
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-331M-D CLF10040T-331M-D Виробник : TDK Corporation CLF10040_D_Series.pdf Description: FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.032Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CLF10040T-331M-D CLF10040T-331M-D Виробник : TDK clf10040t-331m-d.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz Ferrite 0.53A 1.032Ohm DCR Automotive T/R
Мінімальне замовлення: 155
Мінімальне замовлення: 7
CLF10040T-331M-D CLF10040T-331M-D Виробник : TDK CLF10040_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 330uH 0.86ohms 0.7A AEC-Q200 (150C)
Мінімальне замовлення: 3