Продукція > TDK CORPORATION > CLF10040T-3R3N-CA
CLF10040T-3R3N-CA
CLF10040T-3R3N-CA TDK Corporation
CLF10040T-3R3N-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 14.3 MOHM
на замовлення 800 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-3R3N-CA CLF10040T-3R3N-CA Виробник : TDK Corporation CLF10040T-3R3N-CA.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 14.3 MOHM
на замовлення 800 шт: