Продукція > TDK > CLF10040T-3R3N-D
CLF10040T-3R3N-D
CLF10040T-3R3N-D TDK
CLF10040_D_Series.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 14.3 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 14.3mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 14.3 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 14.3mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 4.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF10040T-3R3N-D CLF10040T-3R3N-D Виробник : TDK CLF10040_D_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 14.3 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
на замовлення 1566 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CLF10040T-3R3N-D CLF10040T-3R3N-D Виробник : TDK CLF10040_D_Series.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 11mOhms 6.6A AEC-Q200 (150C)